Творчість і психологічний стан людини.
Червень 5, 2019

Топ п’ять звичок, які я набула протягом пів року і прагну їх підтримувати.
1. Time-managment. Усі ми знаємо, що time-manegmant є дуже важливим у нашому житті: швидкоплинний час сучасного світу вимагає бути організованими, а у мене завжди були проблеми із організаційними процесом😂, тож я вирішила, що гнучкий розпорядок дня мені просто необхідний. І, навіть, якщо у мене вихідний, я прагну іще ввечері прописати свої плани на наступний день – це допомогає бути у тонусі. Виключенням є ті дні, коли я емоційно виснажена і потребую волі на цілий день😇😅.
2. Обмежений час перебування у соціальних мережах. Я, як і велика кількість людей, певний час була досить залежною від соціальних мереж: прокинувшись, я одразу перевіряла свої сторінки та повідомлення, весь час оновлювала стрічку, слідкуючи за новинами інших користувачів і «лайкала» усі картинки. Із позитивного: було багато статей, що поширювати колеги і я усі, що були важливими для моєї роботи, намагалася прочитати, у вільний від роботи та соціальних мереж час😅. Наразі, я перебуваю у соціальних мережах тільки для того, щоб розмістити пост або два та привітати друзів із їх важливими подіями, ну і трохи новин у стрічці також переглядаю. Загалом, мій час перебування у соціальних медіа обмежується 2-ма годинами, що звільняє мені багато часу на інші приємні та корисні справи☺.
3. Читання. Насправді, це не те, щоб набута звичка. Мабуть, більше відновлена. Я завжди любила читати, але протягом кількох років мені не вистачало часу (сім’я, робота та соціальні мережі…) на читання. А на читання професійної літератури у мене не вистачало сил та натхнення. За останніх пів року, я намагаюся читати щодня і для душі, і для роботи☺ і вже кілька цікавих і потрібних книг прочитано мною, що надає мені наснаги продовжувати культивувати цю звичку читати щодня.
4. Проводити час із сім’єю і без ґаджетів. Здається це легко сказати але не так легко зробити, тому що у всіх свої інтереси: дівчаткам цікаві їх подруги, чоловік і я на роботі. Проте 20 хв. Із кожною донькою а потім, іще всі разом та цікава розмова (ну…. і не тільки😇)із коханим – це ідеальний варіант, що не завжди втілюються у життя, але я усіма фібрами моєї душі прагну до цього.
5. І на останок, компліменти моїм дівчаткам. Щодня, я знаходжу приємні зміні поведінки чи звички, у дорослішанні, грі моїх донечок і обов’язково їм про це говорю. У купці із поцілунками та обіймами і це зміцнює наші стосунки!!!!
Ось такі позитивні зміни є у моєму житті і мені захотілося поділитися ними із вами. Наразі ще залишилася звичка пити каву по декілька разів на день, але я ще не впевнена чи це негативна звичка, чи можливість побути наодинці або із подругою та поспілкуватись протягом карафки-двох ароматного, запашного напою😇😉.
А які у вас звички і чи вони змінюються із часом?

Free WordPress Themes